Wyniki końcowe turnieju

Tempo gry: P'15
Arbiter: Michał Narkun

W tej samej szkole odbył się kolejny turniej, którego stawką był awans do finałów wojewódzkich. Do rywalizacji stanęło osiem czteroosobowych drużyn z całego powiatu słupskiego. Uczestnicy reprezentowali szkoły, do których na co dzień uczęszczają.

Najsilniejszą drużyną w kategorii szkół podstawowych okazali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Bytowa, którzy nie dali szansy pozostałym uczestnikom. Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Jakub Janta Lipiński, Michał Jarzembiński, Mateusz Jarzembiński i Wiktoria Szreder. W tej kategorii II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 ze Słupska oraz Szkoła Podstawowa nr 2 z Ustki. IV lokata przypadła Szkole Podstawowej z Przechlewa.

Wśród gimnazjów najlepsze okazało się Gimnazjum nr 3 ze Słupska. Kolejny raz słupska szkoła awansowała do finałów, pomimo tego, że w tym roku wystąpiła w zupełnie nowym składzie. Na pierwszej szachownicy zagrał Michał Gulbiński, na drugiej Michał Kaczkowski, na trzeciej Jarosław Janczylik, a na szachownicy ostatniej wystąpiła Joanna Worzała. Kolejne lokaty zajęły gimnazja z Przechlewa, Tuchomia i Kobylnicy.

Wojewódzka Olimpiada Młodzieży